Агенти Цифрової Трансформації — проект команди експертів, який дозволяє розкрити і реалізувати бізнес-можливості, які відкриває Цифрова Трансформація, в першу чергу, завдяки інформаційним технологіям. Наша місія полягає в тому, щоб зробити IT прозорими і зрозумілими для власників бізнесу, топ-менеджерів, гравців ринку, суспільства та держави.

Ми виросли з української команди міжнародної компанії IDC (www.idc.com), де останні 15 років займалися пошуком і аналітикою даних, складними дослідженнями ІТ-галузі, консалтингом, опитуваннями корпоративних замовників та організацією спеціалізованих конференцій в Україні і в дружніх сусідніх країнах.

Перейнявши найкращі практики та підходи до проведення досліджень, додавши глибоке розуміння ІТ-ринку та локальних особливостей підприємництва, ми пропонуємо нашим клієнтам безпрецедентний рівень технологічної експертизи, виключну якість аналітичних та маркетингових звітів і недосяжну для конкурентів ефективність ділових заходів.

Нас залучають Постачальники ІТ-рішень для оцінки потенціалу ринків, Виконавці проектів - для поглиблення експертизи, Замовники - для формування ТЗ та валідації поточних дослідницьких проектів, а безпосередньо керівники і власники бізнесу - для підготовки стратегічних рішень.

Наша команда

Володимир Поздняков

CEO, Managing Partner

Ukrainian IT Market,
Channel Structure,
Gov Procurement,
Business Dev

Надія Карпова

Sales & Marketing

Events, Content &
Marketing Strategy
Sales support,
Surveys & LeadGen

Андрій Головних

Chief Analyst

Servers & Storage,
Cloud, Security,
Networking,
Enterprise Systems

Раді зустрічі!

м. Київ, вулиця Гмирі 8-б,
2й поверх, офіс 2

Email: [email protected]
Тел: +380 (67) 516 5888
Адреса для листів: м. Київ, 02141, а/с 44